ATV


Bannery wyprawy


 

 

 

 

 

quady

 

 

 

 

 

 

OTWARCIE SEZONU ATV BIESZCZADY 2015. – 27-29 marca


W tym roku korzystając z faktu że w miejscu naszych imprez za kilka tygodni ruszają I MISTRZOSTWA POLSKI ATV postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w jednym z najtrudniejszych terenów w Polsce - w BIESZCZADACH !

Jak zawsze impreza ma charakter kameralny i towarzyski chcących doszkolić swoje umiejętności w jeździe pojazdami ATV/UTV oraz dla tych, którzy wiedzą do czego służą ich rumaki, i w miłych okolicznościach przyrody chcą spędzić czas z przyjaciółmi ze środowiska 4x4. Założenie jest proste - bez ciśnieniowo z przyjaciółmi, rodzinami, dziewczynami spotkać się w Bieszczadach i przy okazji pojeździć. Gospodarzem imprezy jest ośrodek w Bieszczadach z własnym prywatnym terenem i tylko po takim będziemy się poruszać ( 1000 hektarów ). Na potrzeby naszej imprezy wspólnie zaprosiliśmy do udziału zespół osób odpowiedzialnych za przygotowania imprez quadowych na najwyższym poziomie. 

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy NATURA PARK -Tyskowa - Radziejowa - Stężnica w Bieszczadach. Miejsce znane i lubiane. Piękne widoki i bieszczadzka wolność. Niektórzy z nas będą tam z rodzinami, co stawia to miejsce w czubie pod względem atrakcyjności. Generalnie miło i wesoło .......

Noclegi dostępne na hasło ATV BIESZCZADY :-) koszt według cennika. Koszt uczestnictwa w tym wydarzeniu to 350 pln 


Formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ


W razie pytań prosimy o kontakt:
Dziki tel. 
+48 727 997 700  atvbieszczady@gmail.com

 

Autor:Kacper G.

  


 
Tomasz Kudelka, tel: 0 501 62 22 62, email: info@atvbieszczady.pl,